ظروف مسی

در حال نمایش 9 نتیجه

259,000 تومان
195,000 تومان
359,000 تومان
259,000 تومان
159,000 تومان

قهوه جوش مسی

قهوه جوش مسی کد cc-0001

150,000 تومان

گلدان مسی میناکاری شده

گلدان مسی میناکاری شده کد cv-0001

395,000 تومان

درباره ظرف مسی چه می دانید؟

تاریخچه ظرف های مسی

مس اولین فلزی بود که به دست بشر کار شد و این تاریخ به زمان طولانی - حدود 11000 سال قبل - باز می گردد. این باعث می شود که رابطه انسان با مس به قدمتی به قدمت کشاورزی باشد، اگرچه برای چندین هزار سال ما به جز شکل دادن به اشیاء تزئینی، کار زیادی با آن انجام ندادیم. چندین هزار سال بعد، اما هنوز مدتی قبل از اینکه مصری ها اهرام خود را برافراشتند، اجداد ما کشف کردند که چگونه ورقه های مس را در کاسه ها و ظروف دیگر چکش کنند و ظرف مسی را پدید آورند. در زمان رومیان، اگر نه قبل از آن، از ظروف مس برای آشپزی استفاده می کردند. شما هم الان می توانید به راحتی و با خرید ظروف مسی، از آن ها برای پخت و پز استفاده کنید.

تاریخچه ظرف های مسی
تاریخچه ظرف های مسی

برای آشنایی بیشتر با کاربردهای مس می توانید مقاله آن را در وبلاگ سایت بازار مس مطالعه کنید.

کاربردهای ظروف مسی

ظروف مسی که به عنوان صنایع دستی شناخته می شوند کاربردهای مختلفی مانند پخت و پز، پذیرایی و تزئین دارند. یکی از دلایلی که از ظرف مسی برای پخت و پز استفاده می شود، رسانایی گرمایی فوق العاده آن است. به دلیل رنگ ظروف مسی و زیبایی حاصل دست صنعتگران و هنرمندان، از ظرف مسی برای پذیرایی و دکوراسیون خانه هم استفاده می شود.

استحکام ظرف مسی

ظروف مسی دارای کیفیت و استحکام بسیار زیادی هستند، همچنین طول عمر بالایی دارند و زمانی که سعی می کنید بهترین محصولات را برای خانه و آشپزخانه خود انتخاب کنید آنها شایسته توجه هستند. زمانی که از ظروف مسی به خوبی مراقبت می شود آنها مدت زیادی دوام آورده و عمر می کنند. همچنین اکثر ظروف مسی با کیفیت دارای ساختار ضخیم تر و در نتیجه وزن بیشتری نسبت به ظروف دیگر هستند.

جذابیت ظروف مسی

یکی از مزایای بارز ظرف مسی، زیبایی خیره کننده آن است. اگر در خانه خود کمدها و قفسه های باز و خالی دارید، می توانید آن ها را با ظروف مسی زیبا، جذاب و متنوع پر کنید. بسیاری از آشپزها از ظرف های مسی برای دکوراسیون رستوران و آشپزخانه استفاده می‌کنند و در سرو غذا هم از انواع ظرف های مسی برای زیبایی و جذابیت آن ها بهره می برند.

قیمت ظروف مسی

اگر به دنبال خرید ظرف مسی و یا محصولات مسی دیگر هستید خوب است بدانید، قیمت محصولات مسی به موارد مختلفی بستگی دارند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.

قیمت ظروف مسی
قیمت ظروف مسی

ظروف مسی اصل

برخی از ظروف مسی که در بازار عرضه می شوند، دارای کیفیت بسیار کمی هستند. اکثز محصولات مسی تقلبی و کم کیفیت، دارای قیمت پایینی هستند؛ توجه کنید این بدین معنا نیست که تمامی محصولات گران قیمت دارای کیفیت بالا هستند و آن محصولات و ظروف مسی اصل هستند. هنگام خرید ظروف مسی باید به اصل بودن و با کیفیت بودن آن توجه کنید. برای راهنمایی شما در خرید ظروف مسی اصل، در یک مقاله با عنوان تشخیص ظروف مسی اصل و تقلبی به توضیح کامل این موارد پرداخته ایم.

ظروف مسی دست ساز

چندی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری یک ظرف مسی عبارتند از: دست ساز بودن، ظرافت و میزان زمان صرف شده بر روی آن محصول مسی توسط مسگرهای هنرمند و پرتلاش. اگر به دنبال خرید ظرف مسی دست ساز هستید، سایت بازار مس انتخاب مناسبی برای شما است.