سینی مسی گرد

در حال نمایش 3 نتیجه


خرید سینی مسی گرد

سینی های مسی گرد سایت بازار مس، توسط بهترین مسگران و با بالاترین کیفیت تولید شده است. این سینی ها در رنگ ها، اندازه ها و طرح های متفاوت و با قیمت مناسب می توانند مناسب هر سلیقه و هر کاربردی باشند. شما می توانید انواع سینی مسی مانند سینی مسی دایره ای را از بازار مس تهیه کنید.

خصوصیات سینی های مسی گرد

کیفیت بالا سینی دایره ای

تمامی سینی های مسی بازار مس از بهترین مواد اولیه و مس تولید می شوند و دارای کیفیت و مقاومتی مثال زدنی و زبانزد هستند. شما می توانید از این سینی های مسی گرد برای پذیرایی استفاده کنید و لیوان، فنجان و قندان های خود را بر روی آن قرار دهید.

طراحی خاص سینی مسی گرد

انواع سینی مسی دایره ای، با طرح های مختلف در فروشگاه بازار مس قرار دارند. این سینی های مسی گرد، طراحی زیبا و خاصی دارند که این زیبایی کار مسگران هنرمند و سخت کوش است. شما می توانید طرح های مختلف سینی مسی دایره ای را مشاهده کنید و طبق سلیقه خود، سینی دلخواهتان را سفارش دهید.

طراحی خاص و زیبای سینی های مسی دایره ای
طراحی خاص و زیبای سینی های مسی دایره ای

سبک و همه کاره

عموما سینی های مسی موجود در بازار مس، با اینکه دارای کیفیت و مقاومت بالایی هستند، وزن نسبتا کم و معقولی دارند. این باعث می شود که شما به راحتی از سینی مسی دایره ای برای پذیرایی و سرو نوشیدنی، غذا و ... استفاده کنید. علاوه بر پذیرایی، می توانید از سینی مسی به عنوان بخشی از دکوراسیون خود استفاده کنید و یا برای کاشت گیاهان و استفاده به عنوان زیرگلدانی از آن بهره مند شوید.

وزن و ابعاد تمامی محصولات در قسمت توضیحات تکمیلی صفحه محصول آورده شده اند. شما می توانید هنگام خرید، به این موارد هم دقت کنید، و خرید هوشمندانه و بهتری داشته باشید.

قیمت سینی مسی گرد

در سایت بازار مس، انواع سینی مسی دایره ای در بازه قیمت متفاوت ارائه شده است. قیمت سینی مسی گرد می تواند با توجه به اندازه، رنگ، وزن و موارد دیگر متفاوت و متغیر باشد.